PRACOWNIA REKLAMY

Reklama jest bardzo ważnym elementem budowania wizerunku firmy. Sztuką jest dobrać ją tak, aby była widoczna w gąszczu innych reklam.

My pomożemy Ci w realizacji tej sztuki.

Wykonujemy różne formy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, w zależności od potrzeb i upodobań naszych klientów:

- TABLICE INFORMACYJNE, REKLAMOWE, PLANSZE, SZYLDY

- KONSTRUKCJE PRZYDROŻNE

- KASETONY ŚWIETLNE

- PIKTOGRAMY I ZNAKI

- LITERY PRZESTRZENNE ŚWIETLNE

- LITERY I KONSTRUKCJE PRZESTRZENNE

- PREZENTERY PODŚWIETLANE

- OKLEJANIE WITRYN, ŚCIANEK, WIND

... i wiele, wiele innych
  • TABLICE INFORMACYJNE, REKLAMOWE, PLANSZE, SZYLDY

    Najprostszy rodzaj reklamy zewnętrznej - płaskie tablice na podkładzie z blachy ocynkowanej, PVC lub plexi. Grafika wycinana z foli PCV lub drukowana, całość zabezpieczana laminatem. Montaż bezpośrednio do ściany lub na przygotowaną konstrukcję usztywniającą.

  • KONSTRUKCJE PRZYDROŻNE

    Wszelkiego rodzaju konstrukcje przydrożne: tablice, plansze, bilbordy, banery..., wolnostojące- na solidnych konstrukcjach stalowych, kotwiczone w podłoże; wiszące- konstrukcje montowane do mostów, przęseł, murów, ogrodzeń... z oświetleniem lub bez, wszytko, co może zwrócić uwagę przyszłego klienta. Reklamy są trwałe, solidne, dostosowane do warunków podłoża, otoczenia.

  • KASETONY ŚWIETLNE

    Jednostronne, dwustronne, różne wielkości i kształty, do montowania na zewnątrz i wewnątrz. Wykonujemy świetlne kasetony, świecące od frontu, bokami (co powoduje oświetlenie wejścia do np: sklepu lub hurtowni.) Kasetony są szczelnie zamknięte, nie brudzące się w środku i odporne. Konstrukcja kasetonu, zapewnia najlepsze, równomierne rozproszenie światła i oszczędność energii. Grafika może być wykonana z wycinanej folii samoprzylepnej, lub metodą druku. Kasetony oferujemy w nieograniczonej gamie rozmiarów i kształtów.